Mystérie obr.jpg(26 kb)
Články

Úvod - něco ke čtení
O reiki
O automatické kresbě

Kurzy a semináře

Reiki 1.stupeň
Reiki 2.stupeň
Reiki 3.stupeň
Reiki pro děti
Rainbow reiki
Reiki workshop
Alfa
Cesta do nitra
Andělský seminář
Kameny a čakry
Numerologie
Zen Shiatsu
Automatická kresba
Meditace a relaxace
Kurz pro ženy 1
Kurz pro ženy 2

Připravujeme
Kurz - Intuitivní magie
Spřátelené weby
Prodex
Svítání
Můj Chomutov
Svatka-cestovní agentura
Bhakti
Tiger Relax Club Allkampf-Jitsu

Kontakt
Helena Kukrálová
mobil:+420 608 400 514
e-mail
Novinky
.............
O   a u t o m a t i c k é   k r e s b ě
Co je automatická kresba
Je výbornou diagnostickou metodou při určování příčin nemocí a napomáhá při hledání řešení, vedoucího ke zlepšení momentálního stavu. Pomocí automatické kresby lze zaznamenat aktuální psychický a fyzický stav. Automatická kresba může zaznamenávat vnitřní svět člověka, jeho tendence, které mu brání v dosahování svých cílů a dalším osobním rozvoji. Je to také jedna z nejzábavnějších forem terapie určená všem bez rozdílu věku.
Co lze například zakreslovat
Nerovnováhu v energetických centrech, poškození a funkčnost jednotlivých orgánů, stav aurického pole, vztahy mezi lidmi, geopatogenní zóny (negativní energie a vibrace), které nás ovlivňují, atd.
V čem nám může pomoci
Pokud sami provádíme automatickou kresbu rozvíjíme především naší intuici a učíme se trpělivosti, otevřenosti a víře v sebe. Pomocí automatické kresby můžeme určit formu řešení daného problému, ať už se jedná o nemoc, osobní problémy či mezilidské, partnerské vztahy. Například lze určit individuální stravovací režim, chybějící minerály a vitamíny.
Na jakém principu pracuje
Jde o kresbu při které je využívána pravá mozková hemisféra. V pravé mozkové hemisféře je centrum tvořivosti a tato část je úzce spojena s vyššími duchovními centry. Při automatické kresbě je zapojena také naše intuice, která se napojuje na energetický informační kanál a podle stupně našeho duchovního vývoje jsme schopni těchto informací využívat při diagnostice a terapii.
Terapie automatickou kresbou
Pomocí automatické kresby můžeme vytvářet harmonizační, léčivé obrázky k nápravě daného problému. Lze také vytvářet meditační obrázky prostřednictvím těchto obrázků se lépe dostanete do stavu klidu a harmonie, tyto obrázky působí harmonicky v prostředí ve kterém jsou umístěny.
Přímý vliv terapie: při automatickém kreslení se dostáváme do relaxačního stavu. V tomto stavu se začíná naše tělo postupně uvolňovat, uvolňuje se napjaté svalstvo a naše mysl se zklidní. Při této formě terapie se velmi dobře uvolňuje také nervové napětí (stres). Zlepšuje se soustředění a člověk se stává klidnějším a vyrovnanějším. Při automatické kresbě se také rozvíjí naše tvořivost.

obrázek pro radost obrázek pro radost obrázek pro radost obrázek pro radost
Galerie
Obrázky
Fotografie

Poradna H & H
Poradenství v oblasti zdraví, duchovního a osobního rozvoje
Pro potěchu duše
Anděl
Děvčátko
Závoj
Zrození
Střípky pro radost
Odkazy
www.osud.cz
www.ritual.cz
www.dusecz.com
www.magick.cz
www.esoterika.cz
www.relaxia.cz
www.pramenyzdravi.cz
www.vestirna.com
www.spirala.cz
Akce
Termíny akcí-úvodní strana